שיט בספינת בצרפת על הרון והסון

להדפסת טופס ההרשמה - לחץ כאן.

יום 1 - תל אביב - ג'נבה - ליון

נטוס אל ג'נבה ממנה ניסע אל ליון, העיר השנייה בגודלה בצרפת. בשעות אחר הצהריים יקבל אותנו צוות ספינת הנהר שתשמש לנו כמלון צף בימים הבאים. בערב נהנה ממסיבת קוקטייל וארוחת ערב חגיגית.

לינה בספינת הנהר.

 

יום 2 - מקון - בוז'ולה - מנזר קלוני

נעגון במקון שבדרום בורגונדי. נצא לסיור לאורך נתיב היין כאשר אנו חולפים על טירות וכרמים ונבקר במוזיאון המוקדש לכל היבטי הבוז'ולה כמותג עולמי. אחר הצהריים נבקר במנזר קלוני שם נראה את שרידי המנזר המרשימים, כנסיית מנזר קלוני הייתה המבנה הנוצרי הגדול ביותר בעולם עד לבניית כנסיית פטרוס הקדוש ברומא. בערב נמשיך בהפלגה לכיוון שאלון סור סון. לינה בספינת הנהר.

 

יום 3 - שאלון סור סון - בון - נופי בורגונדי

נצא לסיור בבון (Beaune), מרכז גידול הגפנים של בורגונדי, נבקר בהוטל – דיו, שהיה בית תמחוי במאה ה- 15, נלמד על גידול הגפנים ונטעם יינות בטברנה מפורסמת. לאחר ארוחת הצהריים נמשיך בהפלגה ונצפה בנוף הקסום של בורגונדי שלאורך הנהר. בערב נעצור לזמן קצר בטורנו.

לינה בספינת הנהר.

 

יום 4 - ליון

נעגון שוב בליון ונצא לסיור בעיר. נראה את כיכרותיה האלגנטיות, בנייניה העתיקים, הרובע הישן שהוא אתר מורשת עולמי הנמצא על גדות נהר הסון

ועוד ככל שיותיר הזמן. לינה בספינת הנהר.

 

יום 5 - אביניון

בצהרים נגיע לאביניון, גשר האבנים הישן וחומות ימי הביניים שלה שהשתמרו כמעט במלואן הפכו אותה למפורסמת בכל רחבי העולם.

נראה את כיכר מגדל השעון עם בתי הקפה הרבים שלה ואת "ארמון האפיפיורים" - המתחם המרתק שהיה במאה ה-14 מקבילו של הוותיקן של ימינו.

לינה בספינת הנהר.

 

יום 6 - אביניון - פון דו גאר - אוזס - ארל

ניסע אל פון דו גאר - אחד המונומנטים השמורים והמפוארים מתקופת השלטון הרומי בפרובנס. זהו גשר של אמת מים שהוקמה בשנת 19 לפנה"ס והובילה מים אל נים. נסיים בביקור בעיר הציורית הקטנה אוזס. נמשיך ונשוט מאביניון לארל בה נתוודה אל העושר המרתק של אתרים מתקופת האימפריה הרומית, כדוגמת האמפיתיאטרון וכן נדבר על ואן גוך שהותיר את חותמו על עיירה זו. לינה בספינת הנהר.

 

יום 7 - וויוויאר - קניון נהר הארדש

מוויוויאר (Viviers) נצא לטיול בקניון נהר הארדש. במשך מיליוני שנים חצבו זרמי מים ערוץ זה המגיע במקומות מסויימים לעומק של 300 מטרים דרך אבן גיר. ניסע לאורך הנהר ונראה את פון דאר (Pont d´Arc) המפורסם - גשר אבן שהפך לסמל עבור חבל ארדש. את הספינה נפגוש בלה פוזין.

לינה בספינת הנהר.

 

יום 8 - ליון - ברן - ציריך - תל אביב

ניפרד מספינת הנהר וניסע לביקור בברן בירת שוויץ. נצפה בדובים אשר על שמם נקראת העיר. נראה את מושב הפרלמנט, מגדל השעונים המפורסם,

בית העירייה והקתדראלה. בהמשך ניסע לשדה התעופה שליד ציריך ונצא בטיסה חזרה לתל אביב.

 

יום 9 - הגעה לתל אביב

בשעות הבוקר המוקדמות ננחת בתל אביב.