יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
NLP | סמסטר א (3095) ד"ר מיכל שחר מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
אנגלית מדוברת (3152) לזלי איזקוביץ בית ותיקי הגליל 16:30 - 18:00

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
בודהיזם בחיי היום יום (3091) יעל שלו מרכז קלור 9:00 - 10:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
יוגה ומדיטציה (3089) אופירה גורדון מרכז קלור 9:00 - 10:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
לדעת ולהעז להגיד כן (3101) רותי תנחלסוןהלל אפרת בית ותיקי הגליל 16:30 - 18:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מועדון כושר אחה"צ (3086) צוות מדריכי/ות הכושר בית ותיקי הגליל 16:30 - 18:00

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מועדון כושר בוקר (3085) צוות מדריכי/ות הכושר בית ותיקי הגליל 6:30 - 8:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מיינדפולנס ורפואה סינית | סמסטר ב' (3097) ד"ר מיכל שחר מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ערבית מדוברת | ממשיכים (3099) פתחי מסאלחה בית ותיקי הגליל 16:30 - 18:00

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
קרמיקה (3087) לאה הובר בית ותיקי הגליל 9:00 - 11:00

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
תנועה בשיטת מחשבת הגוף (3093) רויטל גינזבורג מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום ב'

יום שני
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מסלול ללימודי אומנות (3103) רחל אלתררוני כצמןאוה דימנדרינת בן אלטבט בית ותיקי הגליל 09:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
החיים וסוף החיים (3154) הלל אפרת בית ותיקי הגליל 16:30 - 18:00

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
הרצאות העשרה (3121) חוה שרגאסבין יעקובוביץטל בן אור מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מחשבים (3107) נעמי גבאי בית ותיקי הגליל 09:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מעשה טלאים (3109) לאה הובר בית ותיקי הגליל 9:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור ורישום - מן החוץ לפנים (3105) רחל רבינוביץ בית ותיקי הגליל 9:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
רקמת עמים (3111) אביבה יסעור בית ותיקי הגליל 9:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שלישי בקלור | גאגא (3117) סטפן פרי מרכז קלור 09:00 - 10:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שלישי בקלור | הרצאות מוזיקליות (3113) נגה ישורוןצחי הר נבו 9:00 - 10:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שלישי בקלור | טיפוח היציבה 1 (3115) אופיר שתיל מרכז קלור 09:00 - 10:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שלישי בקלור | טיפוח היציבה 2 (3123) אופיר שתיל מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שלישי בקלור | צ'י-קונג (3119) רונה קנר מרכז קלור 09:00 - 10:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שלישי בקלור | תנועה יצירתית (3125) נירה אבין מרכז קלור 11:15 - 12:45

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
תקופות החיים המאוחרות עם החוג לעבודה סוציאלית תל חי (3206) עינת פורת עמוס 16:30 - 18:00

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
בין אמת היסטורית לאמת אמנותית - יצוגה של השואה בתרבות (3143) ד"ר תמיר הוד מרכז קלור 09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
היסטוריה של א"י - מלחמת ששת הימים (3139) ד"ר חגי ספר מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מטבח מנצח (3141) דינה קינן בית ותיקי הגליל 09:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
סדנת ציור אשליות אופטיות בציור תלת מימד (3129) יונתן גל בית ותיקי הגליל 9:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
סדנת צילום חוויתי (3127) שעיה אי-מגור בית ותיקי הגליל 09:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ערבית מדוברת | רמה 1 (3133) פתחי מסאלחה בית ותיקי הגליל 11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ערבית מדוברת | רמה 2 (3131) פתחי מסאלחה בית ותיקי הגליל 09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פאשיה (3135) מיכל לסקרט מרכז קלור 9:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
צ'י קונג (3137) רונה קנר מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
בית מדרש (3156) אורית רוזנבליט בית ותיקי הגליל 09:00 - 11:20

יום ה'

יום חמישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
נגרות (3146) רמי גולן בית ותיקי הגליל 09:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור - מסע רעיוני במבע חזותי (3150) רז כחלון בית ותיקי הגליל 09:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
רקמת עמים | ממשיכות (3148) אביבה יסעור בית ותיקי הגליל 9:00 - 12:30