יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
חיים בסרט - סמסטר ב (3423) זהר רובינשטיין מרכז קלור 09:00 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
יוגה ומדיטציה (3425) אופירה גורדון מרכז קלור 9:00 - 10:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
יוצרים בחפץ לב - מייקרים - סמסטר א' (3439) מרצים מתחלפים בית ותיקי הגליל 15:30 - 18:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
יוצרים בחפץ לב - מייקרים - סמסטר ב' (3440) מרצים מתחלפים בית ותיקי הגליל 15:30 - 18:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מועדון כושר אחה"צ (3415) צוות מדריכי/ות הכושר בית ותיקי הגליל 16:30 - 18:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מועדון כושר בוקר (3416) צוות מדריכי/ות הכושר בית ותיקי הגליל 6:30 - 8:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מחול יצירתי - מתחילות (3429) אריאלה פלד מרכז קלור 09:00 - 10:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מחול יצירתי - מתקדמות (3435) אריאלה פלד מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
עולם גדול ופתוח - סמסטר א (3421) מרצים מתחלפים מרכז קלור 09:00 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ערבית - תרבות ושפה (3437) פתחי מסאלחה בית ותיקי הגליל 16:30 - 18:00

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פלדנקרייז (3431) רותי שפיגל מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור - אשליות אופטיות (3419) יונתן גל בית ותיקי הגליל 9:00 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
קרמיקה (3417) לאה הובר בית ותיקי הגליל 9:00 - 11:00

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ריפוי טבעי (3433) ד"ר מיכל שחר מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
תודעה מתחדשת (3427) אסף רסקי מרכז קלור 09:00 - 10:30

יום ב'

יום שני
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מסלול ללימודי אומנות (3443) מרצים מתחלפים בית ותיקי הגליל 09:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
הרצאות העשרה (3463) מרצים מתחלפים מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מועדון כושר אחה"צ (3415) צוות מדריכי/ות הכושר בית ותיקי הגליל 16:30 - 18:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מועדון כושר בוקר (3416) צוות מדריכי/ות הכושר בית ותיקי הגליל 6:30 - 8:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מחשבים (3449) נעמי גבאי בית ותיקי הגליל 09:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מעשה טלאים (3453) לאה הובר בית ותיקי הגליל 9:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
סדנת ציור מתקדמים (3447) רחל רבינוביץ בית ותיקי הגליל 9:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
קורס מתנות התבונה (3469) עינת פורת עמוסהלל אפרתאורי לנגליב מתנ"ס מבואות חרמון 09:30 - 15:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
רקמת עמים - מתחילות (3451) אביבה יסעור בית ותיקי הגליל 9:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שלישי בקלור | גאגא (3459) סטפן פרי מרכז קלור 09:00 - 10:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שלישי בקלור | הרצאות מוזיקה ומחול (3455) מרצים מתחלפים מרכז קלור 9:00 - 10:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שלישי בקלור | טיפוח היציבה 1 (3457) אופיר שתיל מרכז קלור 09:00 - 10:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שלישי בקלור | פלדנקרייז (3508) רותי שפיגל מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שלישי בקלור | צ'י-קונג (3461) אורי רובין מרכז קלור 09:00 - 10:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שלישי בקלור | תנועה יצירתית (3467) נירה אבין מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
אבולוציה, מזג אויר ואסטרופיזיקה (3479) ד"ר גדי איש בית ותיקי הגליל 11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
היסטוריה - שירים וסיפורים (3485) ד"ר תמיר הוד מרכז קלור 09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
חוקרים מספרים (3475) מרצים מתחלפים בית ותיקי הגליל 09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
חושבים זכרון | סמסטר א' (3481) סגל מכון פויירשטיין בית ותיקי הגליל 11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
חושבים זכרון | סמסטר ב (3501) סגל מכון פויירשטיין בית ותיקי הגליל 11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
סדנת צילום חוויתי - מתחילים (3470) שעיה אי-מגור בית ותיקי הגליל 09:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
סדנת צילום חוויתי - מתקדמים (3477) שעיה אי-מגור בית ותיקי הגליל 11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
סיפורי המקרא באמנות (3489) זהר רובינשטיין מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ערבית - תרבות ושפה (3473) פתחי מסאלחה בית ותיקי הגליל 09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פאשיה (3483) מיכל לסקרט מרכז קלור 9:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
צ'י-קונג (3487) אורי רובין מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
בית מדרש (3498) אורית רוזנבליט בית ותיקי הגליל 09:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מועדון כושר אחה"צ (3415) צוות מדריכי/ות הכושר בית ותיקי הגליל 16:30 - 18:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מועדון כושר בוקר (3416) צוות מדריכי/ות הכושר בית ותיקי הגליל 6:30 - 8:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
נגרות (3492) רמי גולן בית ותיקי הגליל 09:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור - מסע רעיוני במבע חזותי (3496) רז כחלון בית ותיקי הגליל 09:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
רקמת עמים - ממשיכות (3494) אביבה יסעור בית ותיקי הגליל 09:00 - 12:30