הספר "מתנות התבונה" מאת עינת פורת עמוס והלל אפרת בשיתוף קבוצת בוגרי קורס מסעות בתבונה - עכשיו לרכישה >>

דף הבית (10/09/2020 11:31)
ספר מתנות התבונה

כִּי מִגליל עליון תֵּצֵא תוֹרָה  
 
עוד סיבה לגאווה ... יצא לאור הספר "מתנות התבונה" שנכתב אצלנו בגליל ונבחר להיות הספר המקצועי הראשון במדינת ישראל המציג את תקופות החיים המאוחרות כאפשרות לסבב חיים נוסף, מלא בהתחדשות, משמעות ותשוקה, סבב המבוסס על ההכרה בחוזקות שיש לנו בגילים אלו הנשענות על הניסיון, הוותק והתבונה שצברנו לאורך השנים.
 
"מתנות התבונה" מביא את כל הידע והניסיון שהצטברו בארץ ובעולם, וגם אצלנו בצפון, במתן תשובות ופתרונות לדילמות, לקשיים וגם להזדמנויות שאנו חווים ועומדים בפניהם בגיל המבוגר. הספר מתווה דרך ומסביר איך לשמר חיים מלא משמעות, תשוקה ושייכות גם בשנים המאוחרות של חיינו.
  
הספר המרתק והעשיר הזה נכתב על ידי עינת פורת עמוס (מרצה אצלנו בעמותה) והלל אפרת (קיבוץ שמיר) יחד עם קבוצה של בוגרי קורס 'מתנות התבונה' המעובר בעמותה בשנים האחרונות. ויצא לאור בהוצאת 'אשל ג'וינט'.
 
תגובות קוראים: 
“אני יכולה לומר שהספר, מרתק, מדייק, חכם ומחכים. כתוב בשפה עשירה ונגישה ובקיצור תענוג אמתי. כל מי שיש לו קצת מודעות ורצון לשפר ולהאריך את חייו ימצא בו מענה להרבה שאלות מצבים מחשבות ורגשות הפוקדות אותנו עם התבגרותנו, ובעיקר בעקבות השינויים הפיזיים והמנטאליים שהגיל ,באופן בלתי נמנע, מביא עמו. אמליץ עליו לכל חבריי הקוראים.” גב’ אתי קרסין.
“תודה ענקית לכם. אין מילים בפי לתאר את גודל המתנה שהענקתם לגיל התבונה ומעבר לו. אני קוראת בשקיקה ונהנית עד מאד מאוצר התכנים, מהניסוחים החדים והמקוריים, מהזרימה בין האישי והכללי התאורטי. מצטערת שאין לי עכשיו קבוצה לעבוד אתה וליהנות מפרי עמלכם”. דר’ אראלאה למדן.
 
"הספר חדשני מרתק ומלא כול טוב לגבי הדור המבוגר. מוצדק שאשקיע את כול הזמן הנחוץ לקריאתו." פרופסור כץ רות.
הוא יכול להיות מתנה נהדרת שאנו המבוגרים יכולים לתת לעצמנו, או מתנה שילדינו ישמחו לתת לנו.
 
 הספר עכשיו במחיר השקה 60 ש”ח במקום 80 ש”ח
העניקו לעצמכם ולאלו שאתם אוהבים מתנה לקראת השנה החדשה:
 
 
לפרטים נוספים על הספר ורכישה מאובטחת לחצו על הקישור >>  https://einatporat.co.il/matnot_hatvona/