יום רביעי

שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
זזים לבוקר טוב – חדר כושר ותנועה עידית חמל
בית ותיקי הגליל יום ד' 06:30-08:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
קרמיקה לאה הובר
בית ותיקי הגליל יום ד' 08:45-10:45 לפרטים נוספים
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
"מתנות התבונה" - מסלול התפתחות אישית עינת פורת עמוס
הלל אפרת
אורי לנגליב
מועדון קיבוץ גדות יום ד' 09:00-15:00 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
עיון בפרקי תהילים אורית רוזנבליט
בית ותיקי הגליל יום ד' 09:00-10:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
צילום חוויתי עם משמעות שעיה אי-מגור
בית ותיקי הגליל יום ד' 09:00-10:30 לפרטים נוספים
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
אמנות המאה ה-20 זהר רובינשטיין
בית ותיקי הגליל יום ד' 09:00-10:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
ערבית עממית מדוברת | ממשיכים, שנה ג פתחי מסאלחה
בית ותיקי הגליל יום ד' 09:00-10:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
מחול יצירתי | שנה ח' אריאלה פלד
בית ותיקי הגליל יום ד' 09:00-10:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
הארכאולוגיה של התרבות המודרנית – יוון ורומא מראשיתן ועד סופן גלעד יפה
בית ותיקי הגליל יום ד' 09:00-10:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
שיפור מיומנויות חיים - חדש ד"ר מיכל שחר
בית ותיקי הגליל יום ד' 09:00-10:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
תלמוד - מה בין יהודים לגויים? אורית רוזנבליט
בית ותיקי הגליל יום ד' 11:00-12:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
היסטוריה – המלחמה על ארץ ישראל בעקבות הפלישה הערבית ב 1948 ותוצאותיה ד"ר חגי ספר
בית ותיקי הגליל יום ד' 11:00-12:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
קרימינולוגיה בראי האקטואליה רעות ביתן
בית ותיקי הגליל יום ד' 11:00-12:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
צ'י קונג רונה קנר
בית ותיקי הגליל יום ד' 11:00-12:30 לפרטים נוספים
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
מחול יצירתי | שנה ז' אריאלה פלד
בית ותיקי הגליל יום ד' 11:00-12:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
ספרות - נשים פורצות דרך אורית פראג
בית ותיקי הגליל יום ד' 11:00-12:30 לפרטים נוספים
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
ערבית עממית מדוברת | ממשיכים, שנה ב' פתחי מסאלחה
בית ותיקי הגליל יום ד' 11:00-12:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
מזון מרפא | שנה ב' דינה קינן
בית ותיקי הגליל יום ד' 11:00-12:30 לפרטים והרשמה